ŞILE Hava Durumu

Başkan Ocaklı Plaj İşletmeleri İle Buluştu

Başkan Ocaklı Plaj İşletmeleri İle Buluştu

Friday, March 26, 2021

“Şile Hepimizin Ortak Paydası!”
 
Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Kum Üzeri Tesis Projesi hakkında gelinen noktayı ve çalışmanın detaylarını işletmelerle paylaştı.
 
Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın katılımlarıyla ve salgın önlemlerine uygun bir şekilde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte Şile Belediyesi’nin ilçeye kazandıracağı yatırımlar hakkında kapsamlı bilgi verildi.
 
Şile’nin Değerine Değer Katacak Daha Kaliteli Turizm Hizmeti Sunacağız
 
AK Parti ilçe Başkanı Erdoğan Akgül’ün, Belediye Başkan Yardımcılarının ve ilgili birim müdürlerinin de hazır bulunduğu bilgilendirme toplantısında Başkan İlhan Ocaklı, Şile ilçesinin halk ve esnafla birlikte ortak paydaları olduğuna değinerek, “Şilemizde, altın sarısı kumsallarımızın değerine değer katmak, mavi bayraklı plaj sayısını çoğaltmak ve daha kaliteli bir turizm hizmeti sunmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile planladığımız  kum üzeri tesis projesi hakkında geldiğimiz noktayı ve çalışmanın detaylarını esnafımızla paylaştık.” dedi.
 
Şile İçin El Ele...
 
Başkan İlhan Ocaklı bir süredir kamuoyunu da meşgul eden bu proje hakkında Ankara’da temaslarda bulunmuştu. Yapılacak yatırımla ilgili esnafında hassasiyetleriyle yakından ilgilenen Başkan Ocaklı; “Önümüz yaz sezonu, salgından ötürü ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz. Sizler iş yapacaksınız, ekmek kazanacaksınız tüm bu hassasiyetlerinizin farkındayız ve destekçisiyiz. Bu nedenle Ayazma-Ağlayankaya ve Uzunkum plajlarımız üzerinde yapılacak bu yatırımı bakanlık yetkililerimizle görüştük ve 30 Eylül 2021’de başlayacak şekilde güncelledik. Bu tarihe kadar sizler işletmelerinizde hizmet vermeye devam edeceksiniz, bizler de projenin eksiksiz ve çok daha etkili bir noktaya gelmesi için mesai harcamaya devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Yaklaşan sezonla ilgili de kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Ocaklı; “Bu sezon inanıyorum ki Şile tarihi bir yoğunluk yaşayacak. Bu yoğunluğu doğru yönetmeliyiz. Belediye olarak gerekli hazırlıklarımızı planlıyoruz. Sizlerinde gelen misafirlerimize kaliteli hizmet sunmanızı bekliyoruz, rica ediyoruz. Şile’nin turizm algısını sizler yücelteceksiniz. Şile Belediyesi olarak yaklaşan sezon öncesi tanıtım çalışmalarımıza hız vereceğiz. Sizlere destek olabilmek adına ne gerekiyorsa yapacağız.” sözleriyle toplantıyı noktaladı.

Sonbahar’da başlaması uygun görülen projenin detayları hakkında Şile Belediyesi olarak gerekli bilgilendirmeleri yapmaya devam edeceğiz.

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.