ŞILE Hava Durumu

İlhan Ocaklı ‘Gönül Sofrası’nda Gençlerle Bir Araya Geldi

İlhan Ocaklı ‘Gönül Sofrası’nda Gençlerle Bir Araya Geldi

Sunday, March 24, 2024


Şile Belediyesi tarafından Ramazan ayının birlik ve beraberlik atmosferinde kurulan Gönül Sofrası’nın misafiri Şileli gençler ve aileleri oldu.

Gençlerin ilgisinin yoğun olduğu Şile Belediyesi Nikah Sarayı’nda düzenlenen programa; Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Dünya Şampiyonu, Olimpiyat 3.sü Rıza Kayaalp, Olimpiyat 3. ve Milli Takım Antrenörü Cenk İldem ve Dünya Şampiyonu Ali Cengiz katıldı.

“Şile’de Spora Gönül Vermiş, Sporcu Dostu Olan Bir Belediye Başkanınız Var.”

Dualar eşliğinde oruçların hep birlikte açılmasının ardından sporcular adına konuşma yapan Avrupa ve Dünya Şampiyonu, Olimpiyat 3.sü Rıza Kayaalp: “Böylesine maneviyat dolu bir akşamda Şile’de genç kardeşlerimle bir arada olmaktan mutluyum. Şile’de spora gönül vermiş, sporcu dostu olan bir Belediye Başkanınız var. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi. 


“Spora ve Sporcuya En Çok Yatırım Yapan Belediye Ödülünü Sizler Adına, Şile Adına Aldık, Hayırlı Olsun.”

Gönül sofrası gençlik buluşması iftarında gençlere hitaben konuşma yapan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Şile’mizin birbirinden değerli gençleri ve kıymetli aileleriyle birlikte düzenlediğimiz iftar programında sizlerle bir arada olmak heyecan verici. Bu akşam, burada, Ramazan ayının bereketini kıymetli gençlerimizle gönül soframızda paylaşmak istedik. Söz konusu gençler olunca kıymetli kardeşlerimiz, değerli dostlarımız Rıza kardeşimiz, Ali kardeşimiz, Cengiz kardeşimiz, Cenk kardeşimiz sağ olsunlar bizleri yalnız bırakmadı. Ayrıca Şile Belediyesi olarak geçtiğimiz aylarda Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’tan “Spora ve Sporcuya En çok Yatırım Yapan Belediye” ödülünü sizler adına, Şile adına aldık, hayırlı uğurlu olsun.” dedi. 

Playstation Turnuvasına İlgi Yoğun Oldu

Şile Belediyesi’nin düzenlediği gençlik iftarında ayrıca gençler için hazırlanan bir alanda playstation turnuvası düzenlendi. Katılım ve ilginin yoğun olduğu turnuvada dereceye giren gençlere madalya ve para ödülü verilirken program boyunca gençlere şerbet, mısır ve macun ikramında bulunuldu. Gençlerin ramazanın manevi iklimini doyasıya yaşadıkları iftar programı dereceye giren gençlerin ödüllerini almasıyla sona erdi.
 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.