ŞILE Hava Durumu

Şile Belediyesi "Adım Adım Yerinde Hizmet" Çalışmalarının 30. Durağı Korucuköy Mahallesi

Şile Belediyesi "Adım Adım Yerinde Hizmet" Çalışmalarının 30. Durağı Korucuköy Mahallesi

Tuesday, January 10, 2023

 Şile’nin İhtiyaçlarına Yerinde Çözüm Ara Vermeden Devam Ediyor
Şile Belediyesi’nin etkin sürdürülebilir belediyecilik anlayışı ile ilçe genelinde hayata geçirdiği “Adım Adım Yerinde Hizmet”çalışmalarının 30. durağı Korucuköy oldu. 
İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın da katılım sağladığı programda vatandaşlarla hoş sohbet edildi ve mahallenin ihtiyaçları yerinde tespit edilerek, gerekli çalışmalar tamamlandı.

 Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “‘Adım Adım, Yerinde Hizmet’ Çalışmalarımızın 30.’cusunu Korucuköy Mahallemizde Gerçekleştiriyoruz.”
Korucuköy Mahallesi’ndeki çalışmalar öncesi gelenekselleşen kahvaltı programında vatandaşlar ile bir araya gelen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, mahalleli ile sohbet ederek, talep, öneri ve görüşleri yerinde dinledi. Şile’de her mahalleye kesintisiz hizmet sağlanmaya devam edileceğini belirten Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Adım Adım, Yerinde Hizmet” çalışmalarımızın 30.’cusunu, Korucuköy Mahallemizde Milletvekilimiz Sayın Osman Boyraz’ın da katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Korucuköy Mahalle muhtarımıza ve mahalle halkına yaptıkları güzel ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. Sohbetleri yüreklerimizi ısıttı, sağ olsunlar var olsunlar. Her mahallemizde olduğu gibi Şile Belediyemizde görev yapan bütün çalışma arkadaşlarımızla ve başkan danışmanlarımız, başkan yardımcılarımız, müdürlerimiz ile beraber kapı kapı gezmek suretiyle, buradaki yaşlılarımızı, büyüklerimizi ziyaret ediyor, ellerini öperek, hayır dûalarını alıyoruz. İlçemiz genelinde sahada eksik olan ne varsa yerinde görerek, tespit ediyoruz. Gerekirse müdahale ediyoruz. Orta ve uzun vadede yapılacak olan bütün çalışmalarımızı planlayarak, tüm arkadaşlarımız ile birlikte hizmetleri yerine getiriyoruz. Tüm bu çalışmaları inşâllah henüz gidemediğimiz diğer mahallelerimizde de en hızlı şekilde nihayete erdireceğiz.” dedi.
 
Şile Mahallelerinin A’dan Z’ye Tüm İhtiyaçları İçin “Adım Adım Yerinde Hizmet”
Şile Belediyesi’ne bağlı tüm birimlerin hazır bulunduğu ve Şile’deki her bir mahallenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları için gerçekleştirilen “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmalarının 30. durağı olan Korucuköy Mahallesi’nde; ot biçme ve peyzaj çalışmaları, park onarım ve bitkilendirme çalışmaları, cami temizliği, asfalt yama, bakım-onarım ve kilit taş onarımı, genel bakım onarım çalışmaları ve sağlık taraması gibi önemli hizmet çalışmaları gerçekleştirildi.
 Mahallelerimizin tüm ihtiyaçları için Şile Belediyesi’nin başlattığı “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmaları hız kesmeden devam edecek…
 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.