ŞILE Hava Durumu

Şile Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Programı Gerçekleşti

Şile Belediyesi 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Programı Gerçekleşti

Thursday, November 24, 2022

Şile Belediyesi tarafından Şile Nikah Sarayında düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programında ilçede görev yapan tüm öğretmenler ve Şile ilçe kamu protokolü bir araya geldi. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı'nın daveti ve ev sahipliğinde gerçekleşen programa aktif görev yapan ve emekli öğretmenler aileleriyle katılım sağladı.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Bizlerin Elinden Tutan Çok Kıymetli Öğretmenlerimizdir. Hepinize Çok teşekkür Ediyoruz.”
Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve bir öğretmenin, hayata nasıl dokunduğunu anlatan özel bir video gösterimi ile başlayan program Big Band İstanbul müzik grubunun müzik dinletisi ve yemek eşliğinde devam etti. Birbirinden güzel şarkılarla eğlenceli anlar yaşanan gecede Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Şile Milli Eğitim Müdürü  Okan Ayhan günün anlam ve önemine dair  konuşmalar yaptı. Öğretmenlerin hayatlarımızdaki rolünün büyüklüğüne değinen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı “Bugün ben burada, sizlerin karşısında bir belediye başkanı olarak bulunuyor isem, bu bizlerin elinden tutan çok kıymetli öğretmenlerimiz sayesindedir. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun, başarılarınız daim olsun, güzellikler hep sizinle olsun, hepinize sağlıklı ve sıhhatli bir ömür diliyorum. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemâl Atatürk’ü ve hakkın rahmetine kavuşmuş olan tüm öğretmenlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum’’ dedi.

24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlenen gecede en kıdemli ve yeni atanan öğretmene yapılan hediye takdimin ardından devam eden özel program Şile Belediyesinin öğretmenler için hazırladığı hediyelerin takdimi ile sona erdi.


 

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.