ŞILE Hava Durumu

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Tuesday, January 24, 2023

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, 24 Ocak 2023 tarihinde Şile’de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Buluşmada, Şile Belediyesi tarafından Şile’ye kazandırılan hizmet ve eserler üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirildi.

Hizmetlerin Vatandaşlara Duyurulmasında Basının Önemine Dikkat Çekildi
Şile’de faaliyet yürüten basın çalışanları ile Çamlık MercanKöşk'te buluşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile ve devam eden çalışmalarla ilgili yöneltilen soruları cevaplayıp, Şile Belediyesi’nin yürüttüğü faaliyetler, planlanan yatırımlar ve sahada devam eden çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Şile bölgesinde yayın yapan Haber Şile Gazetesi imtiyaz sahibi Nurcan Kırcalı, Şile Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Zafer Berk Ketenci, Yıldız Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Yasemin Eryıldız, Bölgenin Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Süleyman Hilmi Eren’in katılım sağladığı toplantıda Şile Belediyesi Başkan Danışmanları ve Yardımcıları da hazır bulundu. 

Düzenlenen davette basın mensuplarına teşekkür ederek, yayın hayatlarında başarılar dileyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, basının ve yerel yönetimlerin işbirliğinin, hizmetlerin vatandaşlara duyurulmasındaki önemine dikkat çekti. Şile Belediye meydanında gerçekleştirilecek olan meydan düzenlemesi projesinin ilk müjdesinin verildiği toplantıda devam eden ve hayata geçirilecek olan birçok çalışmanın da teknik bilgileri ile animasyonları basın mensuplarına sunuldu. Toplantı basın mensupları için hazırlanan hediyelerin takdimi ile son buldu. 

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “365 Gün, 24 Saat Görev Yapan Basın Mensuplarımızı Ağırlamaktan Onur Duydum.”
Şile’de çalışmakta olan basın mensuplarını ağırlamaktan onur duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “İlçemizde görev yapan kıymetli basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlçemize kazandırdığımız hizmet ve eserlerimiz üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu. Basının yerinin, kendileri için her zaman farklı olduğunu belirten Başkan İlhan Ocaklı, “Şile Belediyesi adına bizler ilçemizin her noktasına hizmetler kazandırmak için çalışırken, kıymetli basın mensubu arkadaşlarımız da bu yolda bizlere duyuru desteği veriyorlar. Bu bakımdan Şile’mizin tanıtımı için bizlere destek çıkıp, çalışmalarımızı kamuoyuna duyuruyorlar. Bu vesile ile başta Şile olmak üzere tüm basın camiasının geçmiş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum, emekleri için teşekkür ediyor ve çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.