ŞILE Hava Durumu

Şile’ye 17.000 Ton Sıcak Asfalt!

Şile’ye 17.000 Ton Sıcak Asfalt!

Wednesday, November 17, 2021

Şile genelinde vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri amacıyla yaz dönemi başlanan asfalt çalışmalarına hız veren Şile Belediyesi, asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokakları sıcak asfalt konforu ile buluşturuyor.

Daha Konforlu Bir Sürüş İçin…

Şile Belediyesi, ilçe genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve konforlu bir şekilde sağlayabilmeleri için altyapı ve üstyapı projelerini bir bir hayata geçirmeyi sürdürüyor. Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü birimlerince planlanan program dâhilinde asfalt çalışmalarını sürdüren Şile Belediyesi, yaz döneminde başladığı sıcak asfalt çalışmasının ikinci etabına hız kesmeden devam ediyor. Asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokaklara bugüne kadar toplamda 17.000 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen bu çalışmalar tamamlandığında sürüş konforunda görünür bir rahatlama sağlanmış olacak.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı: “Şile Belediyesi Ekipleri Gece-Gündüz Asfalt Mesaisi Yapıyor!”

Şile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Güzel Şile’mizin asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokaklarında, altyapı çalışmalarının tamamlandığı tüm noktalarda sıcak asfalt çalışması yapıyoruz.” dedi. Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “ Şile Belediyesi olarak Şile genelinde yol bakım kapsamında 1000 ton asfalt ile merkez mahallerimizdeki yama çalışmamızı gerçekleştirdik. Ayrıca yine ilçe merkezimizde 17.000 ton asfalt finisher ile seri serim şeklinde gerçekleştirilmesini sağladık. Seri serimde Çavuş, Balibey, Ahmetli, İmrendere ve Ağva merkez mahallelerimizde asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokaklarımızdaki çalışmalarımızı tamamladık. Yaptığımız program dâhilinde alt yapı sorunu olmayan ve asfalt ihtiyacı olan cadde ve sokaklarımızda hava şartları müsaade ettiği sürece çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2021 programımızda eksik kalan bölgeler 2022 programımızda değerlendirilecek. Ekiplerimiz gece-gündüz demeden, vatandaşlarımızı konforlu ulaşıma kavuşturmak için özverili bir şekilde, yoğun gayret gösteriyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.