ŞILE Hava Durumu

Şile’de Gençlerle Doğa Gezisi ve Harika Haftasonu

Şile’de Gençlerle Doğa Gezisi ve Harika Haftasonu

Monday, November 1, 2021

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz; Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Ergar, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen, Şile Gençlik ve Spor Müdürü Bedrettin Naim Arslan ve Şile ilçe Müftüsü Metin Akbaş; hafta sonunu gençlere ayırarak, Cumartesi Ağva Anadolu Lisesi, Pazar günü ise 50. Yıl İMKB Çok Programlı Lisesi’nde eğitim gören öğrencilerle Şile’nin benzersiz doğasında bir araya gelerek trekking (sportif yürüyüş) programı düzenledi.

Öğrencilerle Beraber Sarıkavak’ta Harika Zaman Geçirildi

Şile Belediyesi’ne ait sosyal tesislerde düzenlenen sabah kahvaltısı ile başlayan trekking programına  Ağva Anadolu Lisesi ve 50. Yıl İMKB Çok Programlı Lisesi’nde öğrenim görmekte olan çok sayıda öğrenci katıldı.

Şileli Öğrenciler Doğayla Buluştu

Kahvaltının ardından Şile’nin gözde yürüyüş parkurlarından Sarıkavak’ta başlayan yürüyüş programı ile Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve öğrenciler  Şile’nin eşsiz doğasını ve sonbaharın güzelliklerini birlikte keşfedip, doğada güzel vakit geçirerek  stresli ortamdan uzaklaşma olanağı buldu.

Hem Spor Hem De Sosyalleşme Fırsatı

Gençler, yürüyüşte sırasında hem spor yaptı hem de sosyalleşti. AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz; Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Ergar, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen, Şile Gençlik ve Spor Müdürü Bedrettin Naim Arslan ve Şile ilçe Müftüsü Metin Akbaş ile sohbet ederek, futbol oynayan genç öğrenciler beraberlerinde getirdikleri enstrümanları çalarak şarkı söyledi.

Doğayla Buluşan Öğrenciler, Spor Yaparak Bölgeyi Tanıdı

Şile Belediyesi desteğiyle, Şile Sarıkavak rotasında spor yaparak hareketli yaşam kültürünü tanıtma amacıyla yapılan etkinlikte öğrenciler,  program sonunda yemeklerini yiyerek Sarıkavak’tan ayrıldı. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, gençlerin  spor yaparak yaşadıkları bölgeyi ve birbirlerini tanıyarak, öğrendiklerini belirterek, bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini ifade etti.

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.