ŞILE Hava Durumu

Gençlerimize Müjde!

Gençlerimize Müjde!

Saturday, March 6, 2021

Geçtiğimiz aylarda Gençlik ve Spor Bakanı Sayın M. Muharrem Kasapoğlu’nun Şile ziyareti sırasında yapılan görüşmelerde eksikliği ifade edilen “Gençlik Merkezi Projesi” Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül ile Şile Belediyesi yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda değerlendirilerek karara bağlandı.

05.03.2021 tarihinde SporToto Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, SporToto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik ile Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın attığı imzalar ile “Şile Gençlik Merkezi” projesinin ilk adımı atılmış oldu.Atılan imzalardan sonra sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulunan Başkan Ocaklı; “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. M. Muharrem Kasapoğlu’nun ilçemizi ziyaretinde sizlere söz vermiştik. Bugün İlçe Kaymakamımız ve İlçe Başkanımızla beraber Ankara’dayız. SporToto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin Bozgeyik ile Şilemize kazandıracağımız Gençlik Merkezimizin protokolünü imzaladık. Gençlerimize müjdemiz olsun!” ifadelerini kullandı.

Mimari proje çalışması Şile Belediyesi tarafından yapılan ve gençlerimizin sosyo-kültürel yaşamlarına ciddi katkı sağlayacak olan bu projenin detaylarını çok yakında kamuoyu ile paylaşıyor olacağız.

Onay kodu gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Sorry, we have a problem while sending e-mail. Please try later.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Please, enter code we send you.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Please select at least one notification channel.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
This email address already registered. Please, try other e-mail adress.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Please enter mandatory fields.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz. Please fill al required values.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Thank you, your your process is done.
Onay kodunu yanlış girdiniz. Please enter right code that we send you.