444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Haber
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

Mobil Aracımız İle Hizmet Ayağınıza Geliyor!

Sizlere sözünü verdiğimiz bir hizmeti daha gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz. Söz verdiğimiz gibi ‘Mobil Hizmet Aracımız’la bundan böyle 62 Mahallemizin hizmetindeyiz.
Haber Tarihi: 09.10.2015

 

Sizlere sözünü verdiğimiz bir hizmeti daha gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz. Söz verdiğimiz gibi ‘Mobil Hizmet Aracımız’la bundan böyle 62 Mahallemizin hizmetindeyiz. 57 Köy ve 800 kilometrekarelik ilçemizde  köylerimizin yaş ortalamsının 65 olduğu gerçeğinden yola çıkarak hizmetlerimizi vatandaşımızın ayağına götürüyoruz.Mobil Hizmet Araçlarında çalışanlarımız ile imar Durumu, ruhsat, Bilgi Edinme, Şikayet ve benzeri başvurulara kadar her türlü belediye hizmeti vereceğiz.

Mobil Hizmet Aracında  ilk hizmeti veren Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu yaptığı açıklamada  “Son derece modern görünüşü ve geniş tasarımıyla dikkat çeken Mobil Hizmet araçlarımız vatandaşlarımızın ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn edildi. Artık hizmetlerimizi Mobil Hizmet Araçlarımızı ile siz değerli hemşehrilerimin ayağına getireceğiz. İlk etapta 1 mobil araçla başlayacağımız hizmet uygulaması kısa zamanda 4 mobil araca çıkaracağız.sizlere verdiğimiz sözleri yerine getirmekten onur duyuyorum. Mobil araçlarımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.