444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
İnteraktif SMS Sistemi
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

 

ŞİLE BELEDİYESİ KISA MESAJ BİLGİ, ŞİKAYET VE İSTEK HATTI HİZMETİNİZDE
 Şile Belediyesi bir hizmeti daha vatandaşlarımıza sunuyor. Bundan böyle Turkcell kullanıcıları 6070 kısa mesaj numarasına, diğer operatörler ise 532 752 6070 numarasına bilgi, şikayet ve isteklerini bildirebilecek, cep telefonları üzerinden borç sorgulama yapabilecekler.
 Vatandaşımıza büyük kolaylık sağlayacak uygulamamız şöyle çalışıyor; Belediyemizden bilgi almak isteyen Turkcell kullanıcısı vatandaşlarımız, BILGI yazıp boşluk bıraktıktan sonra adını soyadını yazacak ve bilgi istediği konuyu yazarak 6070 numarasına gönderecek. Vatandaşımızın istediği bilgi yine kendi cep telefonuna sms olarak yollanacak.
İstek ya da Şikayette bulunmak isteyen Turkcell kullanıcısı vatandaşlarımız ise aynı şekilde istek veya şikayet yazıp boşluk bırakacaklar, isim ve soy isim yazdıktan sonra istek ya da şikayetlerini 6070 numarasına yollayacaklar. İstek ve şikayetlerine ilişkin geri bildirim yapılacak inceleme çalışmasının ardından, başvuruda bulunan vatandaşımızın cep telefonuna sms olarak yollanacak.
Borç Sorgulama Uygulaması
 Belediyemiz tarafından vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla başlatılan uygulama şikayet, bilgi ve istek uygulamasının yanında, borç sorgulama uygulamasını da kapsıyor. Borcunu öğrenmek isteyen Turkcell kullanıcısı vatandaşlarımız, belediye sicil numarasını bilenler BORC yazıp boşluk bırakıp sicil numarasını, sicil numarasını bilmeyenler Borc yazıp, boşluk bırakarak, TC kimlik numarasını yazarak, 6070 kısa numarasına gönderdiklerinde, kendi cep telefonlarına sistemimiz tarafından borç durumları bildiriliyor.
Türkcell kullanıcısı vatandaşlarımız tüm bu uygulamaları 6070 numaralı kısa mesaj hattına attıkları sms lerle öğrenirlerken, diğer gsm hatlarını kullanan vatandaşlarımız ise aynı uygulamaları, 532 752 6070 numarasına gönderecekleri sms lerle öğrenebilirler.
Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.