444 74 53
Beyaz Masa
Şile Belediyesi
Etkinlik
Yazıyı Büyütmek İçin Tıklayınız...
Yazıyı Küçültmek İçin Tıklayınız...

Çanakkale Şehitlerimizi Andık

Belediyemiz, Çanakkale Zaferinin 95.yıldönümü nedeniyle bir program düzenledi.
Etkinlik Tarihi: 14.07.2011

Çanakkale Şehitlerimizi Andık
 
Belediyemiz, Çanakkale Zaferinin 95.yıldönümü nedeniyle bir program düzenledi. Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu'nun ev sahipliğini yaptığı programa Kaymakamımız Şükrü Görücü, Garnizon Komutanımız Kurmay Albay İsmet Gürsel Küçükkaragöz, Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Prof.Dr. Rahmi Güven'in yanı sıra çok sayıda dinleyici katıldı.

Şehitlerimiz için yapılan 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan  programa, konuşmacı olarak Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Öğretim Üyesi olan Prof.Doç.Dr. Nurullah Genç katıldı. Çanakkale Zaferi ve bu şanlı zaferin genç nesillere aktarılması konusunda konuşma yapan Genç, Çanakkale Zaferini anlatan şiirleri ile programa renk kattı.

Çanakkale Zaferimiz 18 Mart Perşembe günü yapılan resmi etkinlikler ve törenle devam edecek. Belediyemiz başta Çanakkale şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimiz için 19 Mart Cuma günü öğle namazından sonra Hüseyin Keçici Camiinde, ünlü Mevlithanlarımızdan Kadir Konya'nın katılacağı bir mevlüt programı düzenleyecek.
 
 
Markalarımız
Kardeş Şehirlerimiz
Belediyemizden Haberdar olmak için e-mail ile üye olabilirsiniz.
TC. Şile Belediyesi mobil uygulamasını çok yakında buradan İndirebilirsiniz.
Üsküdar Cad. No: 1 Şile / İstanbul Tüm içerik hakları Şile Belediyesine aittir.