Türkçe
Mobil Araç Hizmete Girmiştir
Nikah Salonu Kapılarını Açıyor
Silenin-Kurtulusu-Yil-Donemi-2015-Sile-Bel-Eski
Asfalt Çalışmaları
2015-2016 Eğitim Öğretim
Şehit
BalıkçılıkBanner
Veteriner
Şile Doğal Ürünler Pazarı Açıldı
Spor Merkezi
Kültür Merkezi
İLÇEMİZ DEV BİR ESER DAHA KAZANIYOR
FENER
BALİBEYCAMİİ
günbatımı
TEMIZLIK
kumzambak
444
Şile Anadolu İmam Hatip
Kısa Mesaj Hattı
s
Ağva’da Devir Teslim Töreni Gerçekleşti...
 
 
Ağva'da Devir Teslim Töreni Gerçekleşti
 
29 Mart Yerel seçimlerinin ardından nüfusu 2 binin altındaki 875 belde, 30 ilk kademe belediyesi olmak üzere, 905 belediye kapatıldı. Ağva Belediyesi de bu düzenleme çerçevesinde işlevini yitirirken, Şile Belediyesi’ne bağlandı. 8 Nisan Çarşamba günü, Ağva Belediye binasında gerçekleştirilen devir teslim töreni ile Ağva Belediyesi yetki ve somlulukları Belediyemize devroldu.
 
Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Ağva Belediye binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde Başkan Ali Acar tarafından karşılandı. Görev süresi tamamlanan eski Başkan Acar, Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’nu, ikinci kez Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı kutlarken, çalışmalarında başarılar diledi. Belediye Başkanımız ise yaptığı kısa konuşmada yasal düzenlemeyle kendilerine bağlanan Ağva’nın daha iyi şartlara kavuşması için başlatılan hizmet ve yatırımlara devam edileceğinin mesajını verdi. Ayrıca eski Başkan Ali acar’ a çiçek ve plaket takdim ederken, çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür etti. Devir teslim töreni Belediye Başkanımız’ın tebrik ve kutlamaları kabul etmesi ile sona erdi. 
 
Devir teslim töreninin tamamlanmasının ardından Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu, Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte Yenimahalle sakinlerini ziyaret etti. Yenimahallede yapılacak düzenleme ve çalışmalardan söz eden Başkanımız; seçim sürecinde verdikleri destek için tüm Yenimahalle sakinlerine teşekkür etti. Ardından Ağva esnafını ziyaret eden Başkanımız, esnafa da teşekkür ederken, Ağva sakinleri ile uzun uzun sohbet etme imkanı da yakaladı.
Adres : Üsküdar Cad. No:1 Şile / İSTANBUL
Tel : 0216 712 12 75 - 77
Faks : 0216 711 35 85 - 712 09 75
BİZİ TAKİP EDİN
Yenilikler ve etkinlikleri size düzenli olarak gönderelim...